Łódź · ul. Narutowicza 126a · lokal C

Promocje

Osocze bogatopłytkowe

KTO WYKONUJE ZABIEG?

Zabieg wykonywany jest zawsze przez lekarza, który posiada liczne certyfikaty i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

CZYM JEST
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE?

Osocze bogatopłytkowe (PRP, ang. Platelet Rich Plasma) to nic innego jak koncentrat autologicznych (własnych) płytek krwi pacjenta, bogatych w czynniki wzrostu. Ich zawartość w normalnej krwi jest stosunkowo mała, jednakże w osoczu bogatopłytkowym pozyskujemy około 95% płytek. Dzięki temu otrzymujemy potężny koktajl czynników wzrostu stymulujący namnażanie komórek i regenerację, co w konsekwencji znacząco przyspiesza proces gojenia i odbudowę tkanek

Płytki krwi pochodzą z własnej krwi pacjenta, zatem zabieg z ich użyciem jest doskonale tolerowany przez organizm i cechuje go perfekcyjny profil bezpieczeństwa. Użycie certyfikowanych zestawów Dr.PRP gwarantuje pozyskanie osocza BOGATOPŁYTKOWEGO o bardzo wysokiej jakości.

JAKIE SĄ EFEKTY WAMPIRZEGO LIFTINGU?

PRP (platelet-rich plasma) to koncentrat autologicznych (własnych) płytek krwi pacjenta, z niewielką ilością osocza. Jest ono bogate w czynniki wzrostu, pobudzając do działania komórki macierzyste. Zabiegi z użyciem PRP uruchamiają procesy naturalnej regeneracji skóry przez syntezę nowego kolagenu, powstawanie naczyń krwionośnych oraz odbudowę naskórka. Po zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa elastyczności i naturalnego napięcia skóry, co w efekcie powoduje wygładzenie bruzd i zmarszczek. Poprzez uzyskanie lepszego nawilżenia i ukrwienia, przywracany jest naturalny blask twarzy.

Efekty:

  • odmłodzenie i rewitalizacja skóry
  • poprawa stanu zdrowia skóry (ukrwienie, jędrność, naturalny koloryt)
  • uzyskanie lepszej odporności skóry na odwodnienie, przebarwienie, tworzenie się zmarszczek
  • leczenie blizn, rozstępów i uszkodzeń skóry (zmiany potrądzikowe, po zabiegach chirurgicznych oraz przyspieszenie gojenia po zabiegach medycyny estetycznej)
  • leczenie łysienia – również androgenowego u mężczyzn

Cennik:

Twarz/ Szyja lub Dekolt: 750zł

Dłonie: 500zł

Skóra głowy: 500zł

Pakiet 3w1 - Twarz, szyja i dekolt: 1500zł

 

 

Osocze bogatopłytkowe